UA
RU
Компанія

соціальні ініціативи

Робота будь-якої компанії сфери послуг, а особливо послуг зв ‘язку, вимагає щоденного та щохвилинного вкладу в загальні блага суспільства.

соціальні ініціативи телекомунікаційного проекту SOHONET – це те, що ми робимо для створення більш сприятливих умов життя всіх, хто цього потребує. Робимо це чесно, добровільно і бескористно.

Програма «Освiта»

телекомунікаційних проектів SOHONET бере участь в «Одеській міській програмі інформатизації загальної середньої освіти м. Одеса» і підключає загальноосвітні заклади міста до загальноміської телекомунікаційної мережі та інформаційних ресурсів інтернету всередині навчального закладу. Хочете, щоб ваша школа була підключена до SOHONET – зв’яжіться з адміністрацією мережі в розділі контакти .

Офіційний веб-сайт Управління освіти і науки Одеської міської ради – www.gorono.od.ua

Програма допомоги інвалідам

Однією із соціальних ініціатив телекомунікаційного проекту SOHONET є надання послуг на пільговій основі соціально незахищених груп населення України, визначених законодавством України та Одеською міською радою з урахуванням інформації від Управління соціального захисту населення. У їх числі Учасники ВВВ та бойових дій, інваліди I, II, III груп, які постраждали внаслідок ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС і інших визнаних в Україні категорій.

Знижка на телекомунікаційні послуги оформляється за умови, що пільговик є безпосереднім користувачем послуг. Зверніть увагу на перелік необхідних для оформлення льготи документів:

інвалідів I, II, III груп:
  • «Посвідчення інваліда Великої Вітчизняної війни», «Посвідчення інваліда війни» або інше;
  • «Посвідчення інваліда», що передбачає право на льготи, документ, що засвідчує особу;
інвалідів, діти інваліди:
  • «Посвідчення на право отримання державної соціальної допомоги», в якому позначена група і причина інвалідності, документ, що засвідчує особистість.
Постраждалі від Чорнобильської катастрофи:
  • «Посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС» синього кольору серії «А» зі штампом з правого боку зліва направо «Переєстровано», документ, що засвідчує особистість.
Учасники бойових дій:
  • «Посвідчення учасника бойових дій» або «Посвідчення учасника війни», документ, що засвідчує особистість.
члени багатодітних сімей:
  • «Посвідчення багатодітної родини», видане на сім’ю, що виховує 3-х і більше дітей, документ, що засвідчує особистість.

Футбольний клуб «SOHONET»

Каталізатором для створення команди послужили заголовки тем одеських форумів про футбольний матч між абонентами двох інтернет-провайдерів SOHONET і матриці.

Створення команди

4 серпня 2006 року в 19:00 на стадіоні «ЯМА» відбулася перша в історії футбольного клубу SOHONET повноцінна гра! Трибуни були переповнені вболівальниками і любителями футболу, друзями і родичами спортсменів-початківців, абонентами однієї й іншої компанії.

Перший тайм закінчився з рівним рахунком 0: 0 і на думку публіки команди не поступалися один одному ні в напорі, ні в майстерності, хоча ні про яку повноправну майстерність тоді мови йти і не могло.

у другому таймі переповнених бажанням перемогти гравці обох команд кинулися в атаку. Виникаючі небезпечні моменти біля воріт SOHONET і воріт матриці вже вели до відомому тепер результату. Заробити штрафний біля воріт Олега Лисака, воротаря ФК «SOHONET» був успішно виконанний нападаючим ФК «Матриця». Виконання штрафного призвело до взяття воріт … Костя «evolution», що стояв у стінці вирішивши захистити ворота подстрибнув вище. Зовсім випадково він торкнувся м’яча головою і переправив прямо за комірець голкіперу … У підсумку 0: 1 і «Матриця» попереду. До кінця матчу соховцям так і не вдалося відігратись і першу гру в своїй історії вони програли …

Цей програш і був початком становлення команди. Бажання довести, що ми краще, сильніші, швидші і активніші!

Потім був реванш. Через три тижні, 21 серпня 2006 року, ФК «SOHONET», старанно потренувавшись, довів хто на полі чемпіон. Гра в одні ворота з рахунком 3: 0 закінчилася на користь нашої команди.

Так починався ФК «SOHONET» …

Сайт клуба: fc.sohonet.ua

Події, заходи, проекти

У цьому розділі опублікувані найбільш значущі заходи, загальнодоступні проекти і ініциативи телекомунікаційного проекту SOHONET.