UA
RU
Абонентам

Акції

Полюбляєте отримувати подарунки? Хочете багато всьго і безкоштовно? Цікавитесь акціями лояльності та знижками? – Ми дамо вам все це, і трохи більше!
Акція
Разом краще
Для нових абонентів SOHONET надаємо джерело безперебійного живлення MINI UPS 8800 mAh та оптичний термінал у користування.

Новим абонентам SOHONET надаємо можливість користування оптичним терміналом xPON та джерелом безперебійного живлення MINI UPS 8800 mAh при підписанні Договору. Відтепер при підключенні не потрібно сплачувати вартість обладнання.

Умови Акції «Разом краще»


Акція діє лише для нових абонентів, або тих, хто не був підключений до мережі SOHONET протягом року.


Mini UPS
8800 mAh


портативне багатофункціональне джерело безперебійного живлення для підключення роутерів, оптичних терміналів  при відключенні електропостачання в мережі.
Характеристики:

 • ємність вбудованого літієвого акумулятора 8800 мАг;
 • вихідна потужність 32Вт;
 • безперервна робота підключеного обладнання – до 6 годин;
 • кабель-розгалужувач, для поєднання одночасно двох пристроїв;
 • блок живлення.

Для замовлення пропозиці
ї
залиште заявку на

сайті

, через

мобільний додаток SOHONET

або

зверніться до операторів абонентського відділу

.

Акція
СВЯТКОВИЙ
Цілий рік інтернет+ТБ за супер-ціною лише 126 грн/міс (1512 грн/рік). 

Ловіть казкову пропозицію від інтернет-провайдера SOHONET –  тариф СВЯТКОВИЙ

Подаруйте собі цілий рік стабільного та енергонезалежного інтернет-зв’язку та телебачення BONUS-TV відмінної якості за супер-ціною лише 126 грн/міс (1512 грн/рік). 

Підключаємо за сучасною оптичною технологією PON лише за 499 грн. Наш інтернет працює навіть без світла!

Пропозиція діє до 31.03.2024 р.

Для підключення акційного тарифного плану залиште заявку на сайті, через мобільний додаток SOHONET або зверніться до операторів абонентського відділу.

Умови Акції «СВЯТКОВИЙ»

Підключаємо за сучасною оптичною технологією PON всього за 499 грн. Наш інтернет працює навіть без світла!

Параметри пакету:

 • швидкість доступу до ресурсів інтернет ~ 100 Мбіт/с;
 • набір телевізійних послуг BONUS-TV – Оптимальний (150 ~ каналів);
 • кількість доступних телевізійних пристроїв – до 2;
 • термін дії – 12 місяців.

Тариф доступний для нових абонентів SOHONET за умови  його повної попередньої оплати за 12 місяців протягом днів проведення акції.

Вартість активації тарифного плану становить 30 грн. Абонент не має права заморожувати рахунок або розірвати договір протягом 12 місяців.

У випадку, якщо Абонент раніше, ніж за 12 календарних місяців виявить бажання припинити користування послугами Оператора, кошти за оплату річного тарифного плану «СВЯТКОВИЙ» поверненню не підлягають.

Для підключення акційного тарифного плану залиште заявку на сайті, через мобільний додаток SOHONET або зверніться до операторів абонентського відділу.

Акція
Black Friday 2023
Інтернет+ТБ цілий рік за супер-ціною лише 2999 грн/рік + 30 грн активація (250 грн/міс). 

Тепер високошвидкісний інтернет та телебачення стали ще доступнішими. До 31 грудня ви можете активувати тариф Black Friday 2023 за супер-ціною лише 2999 грн/рік + 30 грн активація (250 грн/міс протягом року). 

УВАГА! Серед абонентів, які оберуть тариф Black Friday 2023, відбудеться розіграш 5 роутерів, 10 пауербанків, 15 футболок, 25 чашок. 

Переможці будуть обрані за допомогою сервісу випадкових чисел після закінчення акції.

Ми додатково повідомимо про дату проведення розіграшу та опублікуємо ID переможців на сайті та в наших соціальних мережах.

Умови Акції «Black Friday 2023»

Параметри пакету:

 • швидкість доступу до ресурсів інтернет ~ 100 Мбіт/с;
 • набір телевізійних послуг BONUS-TV – Максимальний (200~ каналів + 50 каналів HD);
 • кількість доступних телевізійних пристроїв – до 5;
 • термін дії – 12 місяців.

Тариф доступний як для нових, так і існуючих абонентів SOHONET за умови  його повної попередньої оплати протягом днів проведення акції (з можливістю відкладеної активації).

Новим абонентам пропонуємо легкий перехід – підключення 1 грн.

Для активації акційного тарифного плану, залиште запит на активацію в особистому кабінеті під своїм обліковим записом, через мобільний додаток SOHONET або зверніться до операторів абонентського відділу для перевірки виконання умов акції.

Якщо ви ще не абонент SOHONET, для отримання спеціальної ціни на річний пакет залиште заявку на підключення.

Під час дії тарифного плану Black Friday 2023 абонент не може заморожувати рахунок, або користуватись іншими акційними пропозиціями.

У випадку, якщо Абонент раніше, ніж за 12 календарних місяців виявить бажання припинити користування послугами Оператора, кошти за оплату річного тарифного плану «Black Friday 2023» поверненню не підлягають.

Акція
Літо інтернету 2023
Даруємо три місяці безкоштовного домашнього інтернету!

Даруємо можливість отримати 3 місяці безкоштовного домашнього інтернету за енергонезалежною технологією PON  при надсиланні замовлення до 31 серпня.

Залиште заявку на підключення вашої квартири до телекомунікаційного проекту SOHONET та отримайте безкоштовне користування послугою оптичного інтернету протягом трьох місяців!

Умови Акції «Літо інтернету 2023»

Акція поширюється на нових абонентів, що підключаються за адресами, раніше не підключеними до послуг компанії за умови оплати авансового платежу, який буде витрачений на оплату послуг у майбутні періоди починаючи з 1 вересня 2023 року. Термін проведення акції з 1.06.2023 до 31.08.2023.

Акція
Партнерська програма SOHONET+
Зустрічайте акції, знижки, подарунки від наших партнерів!

Готуючись до дня народження компанії повідомляємо про початок нового проекту партнерських інтеграцій під назвою SOHONET+. 

Ми завжди вважали, що треба давати більше, ніж від нас очікують! 

Відтепер щомісяця у мобільному додатку можна не тільки керувати обліковим записом, а й отримувати корисні послуги та знижки від наших партнерів, українських компаній, що пропонують особливі акції виключно для абонентів SOHONET!

SOHONET+ПАРТНЕРИ — це найкращі партнерські акції, щомісячно, в мобільному додатку.

Умови Акції «Партнерська програма SOHONET+»

Замовляйте їжу зі знижкою, отримуйте акційні подарунки, плануйте своє дозвілля прямо в мобільному додатку SOHONET в розділі “Програма лояльності” → “Акції партнерів”. Заходьте прямо зараз, чудові акції вже чекають на вас!

Якщо ви є абонентом мережі SOHONET та ще не маєте встановленого мобільного додатку, переходьте за посиланням

Акція
Рік без турбот!
Інтернет 100 Мбіт / с + ТВ всього за 3486 грн на рік

Всі абоненти SOHONET проживають в зоні покриття мультисервісної мережі, включаючи приватний сектор приватної забудови мають відмінну можливість замовити акційний тарифний план і заощадити на абонентській платі за послуги зв’язку.

Замовте у операторів абонентського відділу активацію тарифного плану «Рік без турбот!» і отримаєте інтернет 100 Мбіт / с + цифрове-ТВ із суттєвою знижкою. Вартість річного тарифного плану всього 3486 грн (замість 4350 грн).

Залишити замовлення на активацію акційного тарифного плану «Рік без турбот!» можна через повідомлення адміністратору в  Особистому кабінеті  або подавши запит оператору техпідтримки по телефону.

Умови Акції «Рік без турбот!»

Швидкість доступу до ресурсів Інтернет, UA-IX і OD-IX –  100 Мбіт / с . Пакет IPTV  «ТВ Максимальний»  для п’яти телевізорів.

Термін дії акційного тарифного плану «Рік без турбот!» становить  12 місяців  з моменту активації (дати початку облікового періоду). В рамках дії тарифу послуги заморозки рахунки і кредиту стають недоступними. Встановлені знижки і пільги, при активації акційного тарифного плану, не діють.

Якщо у абонента активовані додаткові послуги, при активації акційного тарифного плану передбачається передоплата повної вартості додаткових послуг на термін дії тарифного плану.

Вартість тарифного плану «Рік без турбот!» (абонентна плата) становить 581 юнітів (3486 грн) . Дана абонентна плата складається з 5 юнітів (30 грн) – вартість активації тарифного плану та 576 юнітів (3456 грн) – платежу за доступ до мережі інтернет. Зазначені суми можуть бути списані не одночасно. Так при переході на акційний тарифний план “Рік без турбот” вартість його активації (5 юнітів (30 грн) ) може бути списана при обробці Вашого запиту, або разом з платежем за доступ до мережі інтернет (576 юнітів (3456 грн) з моменту початку наступного облікового періоду.

Звертаємо увагу абонентів з раніше активованим тарифним планом “Рік без турбот”, що за умови продовження акції Оператором, вказаний тарифний план не буде продовжений автоматично на наступний обліковий період. Якщо Ви бажаєте продовжити користуватись тарифним планом “Рік без турбот”,  просимо Вас повідомити про це через повідомлення адміністратору в Статистиці абонента або в Центр підтримки абонентів за 3 дні до закінчення облікового періоду.

Тарифний план «Рік без турбот» недоступний для абонентів, які проживають в гуртожитках ВНЗ.

Уточнити, чи потрапляє заявка під Акцію, можна звернувшись в службу технічної підтримки .

Зазначені швидкості доступу не сумуються за напрямками і не є константами, тобто можуть змінюватися в меншу сторону в залежності від ступеня завантаження каналів зв’язку і серверів, що не входять в зону відповідальності комп’ютерної мережі SOHO.NET.

Зазначені швидкості тарифних планів можуть змінюватися внаслідок тимчасових введених акцій або обмежень. Інформація про акції та обмеження публікується в розділі Новини . 

Акція
Стартовий
Спеціальна пропозиція для нових абонентів. Знижка 70% на перші 6 місяців. Всього 108 грн/міс.

Телекомунікаційний проект SOHONET пропонує всім, хто ще не підключений до мережі, нарешті підключитись та активувати тарифний план СТАРТОВИЙ (аналог PLAY100) зі знижкою 70% за перші 6 місяців.

Підключитись до пакету «СТАРТОВИЙ» можуть нові абоненти компанії (а також колишні абоненти, які не були підключені до мережі більш ніж 3 роки), надіславши заявку на підключення. Оплата за перші 6 місяців — лише 648 грн (із розрахунку 108 грн/міс).

Умови Акції «Стартовий»

Параметри тарифного плану «СТАРТОВИЙ» аналогічні пакету «PLAY100»:

 • швидкість доступу до ресурсів інтернет – 100 мбіт/с
 • пакет IPTV — ТБ-Максимальний;
 • кількість доступних телевізійних пристроїв – до 5;
 • термін дії – 6 місяців.

Вартість: 648 грн за 6 місяців.

Період подачі заяви на підключення до SOHONET на умовах тарифного плану «СТАРТОВИЙ» з 1 березня по 31 грудня 2023 р.

Пакет активується з моменту підключення.

Обов’язковою умовою при підключенні є оформлення річного контракту з надання послуг та додаткова оплата згідно тарифу PLAY100 за наступне півріччя пiсля акцiйного.

Для підключення подайте заявку через мобільний додаток SOHONET або залиште заявку у Центрі підтримки абонентів.

Підключайтеся та гарантуйте собі вартість доступу до телекомунікаційних послуг за супер-ціною на цілий рік!

Підключившись до пакету «СТАРТОВИЙ», Абонент не може застосувати інші знижки та пропозиції акційного характеру, включаючи акцію «Пiдключи сусiдiв», «Black Friday», «MayDay» та iншi.

У разі дострокового припинення користування послугами Оператора, плата за річний тарифний план «СТАРТОВИЙ» поверненню не підлягає.

Акція
Підключи друзів
750 грн за кожного приведеного клієнта.

Хочете отримати 750 грн? Ми заплатимо вам за кожного нового залученого в наше співтовариство абонента, тому що ми дуже цінуємо своїх клієнтів! Порадьте вашому другу підключитися до послуг телекомунікаційного проекту SOHONET і ви гарантовано отримаєте 750 грн на свій абонентський рахунок.

Згідно з новими святковим умовами акції «Підключи друзів”, розмір одержуваного бонусу збільшено до 750 грн. Нехай ваші друзі стають нашими інтернет-користувачами зі знижкою, а ви, тим часом, забезпечите на своєму рахунку істотний позитивний баланс.

Умови Акції «Підключи друзів»

Рекомендуйте сусідам, друзям і знайомим підключатися до послуг телекомунікаційного проекту SOHONET і ви гарантовано отримаєте 750 грн на свій абонентський рахунок. Нехай ваші друзі стають нашими інтернет-користувачами зі знижкою, а ви, тим часом, забезпечите на своєму рахунку істотний позитивний баланс.

Як отримати бонус?

 1. Запропонуйте знайомим підключитися до SOHONET;
 2. Переконайтеся, щоб вони протягом акційного місяця оформили заявку у Центрі обслуговування абонентів будь-яким зручним способом.
 3. Простежте за вказівкою ваших даних при заповненні картки абонента в момент підключення;
 4. Готово! Бонуси починають нараховуватися на ваш рахунок.

Щоб ми точно знали, що саме ви порекомендували новому абоненту підключитися до SOHONET, він повинен  обов’язково вказати ваш логін або домашня адреса в поле BONUS  при заповненні абонентської картки під час підключення.

Зручно поділитись посиланням.

Умови акції «Підключи друзів»:
Бонус в розмірі 750 грн за кожного нового абонента, що підключився за рекомендацією, нараховується на абонентський рахунок порекомендував абонента рівними частинами щомісяця протягом 10 місяців від дати реєстрації нового абонента якщо:

 • адреса нового абонента раніше не був підключений до послуг компанії (одна і та ж людина не може передавати собі бонус); 
 • на рахунку першого абонента, що одержує бонус (старого абонента), позитивний баланс, рахунок не заблокований і не заморожений;
 • на рахунку другого абонента, підключеного за рекомендацією (нового абонента) також позитивний баланс, рахунок не заблокований і не заморожений.

Передача бонусу третій особі, а також грошовий еквівалент бонусу умовами акції не передбачається.
Один абонент може одночасно отримати не більше 10 бонусів.
Акція поширюється на підключення фізичних осіб до тарифних планів лінійок ECO, PLAY і «Рік без турбот» у всіх районах Одеси.
Акція не поширюється на абонентів, підключених до тарифних планів Lite, Соціальний та Льготний.

Термін дії акції на розширених умовах: до 31.12.2024 року.

Акція
Переїзд
Перевезіть інтернет з собою.

Якщо ви стали володарем нової квартири, переїхали до родичів або зняли квартиру в зоні покриття SOHONET, ми допоможемо перевезти старий добрий інтернет за новою адресою.

Послуга переїзду передбачає повне збереження особистого кабінету, балансу на рахунку, активованих додаткових послуг та тарифного плану.

*При переїзді до приватного сектору уточнюйте додаткові умови у співробітників компанії.

Умови Акції «Переїзд»

Вартість послуги переїзду в рамках зони покриття мережі і підключення за тією ж технологією – 1 грн.

Щоб замовити послугу переїзду, повідомте нам свої нові адресні дані і ми перепідключитися вас в найкоротші терміни!

Термін дії акції: Постійна

Акція
Домашній телефон
Телефонна лінія за 1 грн.

Втомилися від вічно шиплячої телефонної лінії? Набридло стояти в чергах, щоб оплатити послуги телефонного зв’язку? Потрібно періодично дзвонити за кордон, але «так, щоб недорого»?

Підключіть нову домашню телефонну лінію, що працює за сучасними стандартами якості і зручності.

Умови Акції «Домашній телефон»

Вартість підключення домашнього телефону SOHO.NET і Міратель по акції – 1 грн.

Вартість цифрового телефонного адаптера уточнюйте при підключенні.

Поспішайте підключитися!

Термін дії акції: Постійна

Акція
Кредитна кнопка
Увімкніть інтернет в кредит.

Якщо ви включили комп’ютер і виявили, що доступ до інтернету закритий за несплату – не біда! Спеціально для вас ми зробили Кредитну кнопку, натиснувши на яку ви можете включити інтернет вже зараз, а оплатити завтра. Інтернет включається в кредит на 1 добу в рамках встановленого тарифного плану. Кредит може бути активований двічі за обліковий період.

Умови Акції «Кредитна кнопка»

Кредитна кнопка не впливає на дату облікового періоду і не нараховує гроші на рахунок, а лише дає можливість тимчасово скористатися доступом до інтернету при негативному балансі рахунки.

Функції кредитної кнопки не активуються для подневная тарифних планів і не працюють при замороженому доступі.

Термін дії акції: Постійна

Архів акцій
Акция
Приставка по цене пульта!
Акция на MAXIBOX первого поколения.

К Международному дню интернета у абонентов SOHONET есть прекрасная возможность приобрести приставку MAXIBOX первого поколения для просмотра интерактивного цифрового телевидения всего лишь по цене пульта.

Условия акции «Приставка по цене пульта!»

Оставить заявку на акционную приставку MAXIBOX и получить ее в офисе компании можно с 17 по 31 мая. Стоимость приставки всего 249 грн. Спешите, количество приставок ограничено!

Акция
Приставка по супер-цене
Приставка MAG-270 всего за 1249 грн

Пользоваться современным цифровым телевидением стало еще выгоднее! Купите приставку MAG-270 по акции и получите множество мультимедийных функций интерактивного телевизионного портала бесплатно, в рамках тарифных условий пакетов PLAY!

Среди функций телеприставки доступ к разнообразным телевизионным каналам, интерактивным мультимедийным разделам, справочной информации и играм.

Приставка подключается к любому современному плазменному или LCD телевизору при помощи цифрового видео-интерфейса HDMI. К обычному телевизору с электронной лучевой трубкой приставку можно подключить аналоговым видео-аудио интерфейсом (разъемы «тюльпан»).

Акционная цена приставки всего 1499 1249 грн!

Условия акции «Приставка по супер-цене»

Акционная цена приставки всего 1249 грн!

Количество акционных телеприставок ограничено.

Срок действия акции: с 9 декабря 2016 года до 15 января 2017 года или до окончания акционных приставок на складе.

Акция
Лето интернета
Домашний интернет бесплатно до 1 сентября при подключении.

Оставьте заявку на подключение вашей квартиры к телекоммуникационному проекту SOHONET и получите бесплатное пользование услугой интернета до конца лета!

Выбирайте любой тарифный план и тестируйте высокоскоростной интернет без оплаты!

Условия акции «Лето интернета»

Акция распространяется на новых подключающихся абонентов по адресам, ранее не подключенным к услугам компании при условии оплаты авансового платежа, который будет израсходован на оплату услуг в будущие периоды начиная с 1 сентября 2016 года. Услуга не доступна жителям частного сектора и общежитий ВУЗов. Срок проведения акции с 1.07.2016 по 31.08.2016.

Акция
Телеприставка MAG-200 в аренду по супер-цене!
MAG-200 всего за 24 гривны в месяц.

Сбылась мечта многих абонентов SOHONET! Теперь для просмотра интерактивного интернет-телевидения не обязательно приобретать телевизионную приставку. Ее можно просто взять в аренду!

Условия акции «Телеприставка MAG-200 в аренду по супер-цене!»

С 1 июня по 31 августа 2013 года любой абонент телекоммуникационного проекта SOHONET с тарифным планом PLAY50PLAY100PLAY1000 и Год без забот! может взять во временное пользование цифровую телевизионную приставку второго поколения MAG-200 всего за 24 гривны в месяц. Оставить заявку на установку телевизионной приставки в аренду можно на странице Контакты, а также позвонив в колл-центр по телефону (048) 743-25-35.

Спешите, количество приставок ограничено!

Срок действия: акция закончилась.

Акция
Максибоксы улетают!
Подключитесь к цифровому телевидению без больших стартовых затрат!

Пользоваться современным цифровым телевидением стало еще выгоднее! Купите приставку первого поколения MAXIBOX HD34 по акции и получите множество мультимедийных функций интерактивного телевизионного портала бесплатно, в рамках тарифных условий пакетов PLAY50 и PLAY100!

Среди функций телеприставки доступ к разнообразным телевизионным каналам, интерактивным мультимедийным разделам, справочной информации и играм. Также, прямо на экране своего телевизора вы можете узнавать свежие новости в Украине и в мире, получать свежие сводки погоды и гороскопы.

Приставка подключается к любому современному плазменному или LCD телевизору при помощи цифрового видео-интерфейса HDMI. К обычному телевизору с электронной лучевой трубкой приставку можно подключить аналоговым видео-интерфейсом CVBS (разъем желтый «тюльпан»). Приставка снабжена интерфейсами многоканального цифрового звука S/PDIF 5.1 и аналогового стереозвука (красный и белый «тюльпаны»).

Условия акции «Максибоксы улетают!»

Акционная цена приставки всего 199 грн!

(299 грн. за модель с беспроводным модулем Wi-Fi).

В качестве дополнительной возможности, абонент может взять приставку MAXIBOX HD34 в аренду всего за 24 грн. в месяц.

Количество акционных телеприставок ограничено.

Услуга предоставляется на базе договора с ТВ-оператором «Об'єднані Медіа Мережі».

Срок действия: акция закончилась.

Акция
Первая четверть
Подключитесь и получите трехмесячное акционное обслуживание по тарифу Lite за 1грн

Зачастую учащиеся и их родители не используют обширные возможности интернета и получают лишь ту информацию, что лежит на поверхности. По этой причине интернет воспринимается многими как пустая трата времени, досуг или развлечение. Но это отнюдь не так!

Любая информация в интернете представляется в более расширенном и полном виде, поскольку не ограничена тиражом печати и количеством страниц, а также формируется не несколькими авторами учебника, а, сообща, умами всего человечества. Посему, применение современных интернет-ресурсов в образовательном процессе не менее важно, чем использование учебников и методических материалов.

Мы понимаем это как никто другой и стремимся, чтобы вы получали максимум пользы от доступа к глобальной сети интернет. Поэтому мы подобрали для вас и вашего школьника наиболее полезные и, что немаловажно, безопасные образовательные сайты и разместили их в нашем школьном портале. Очень надеемся, что они помогут в обучении вашего самого умного в мире ребенка!

Условия акции «Первая четверть»

Подключиться и получить трехмесячное акционное обслуживание по тарифу Lite за 1 гривню смогут клиенты, проживающие в зоне покрытия сети и не имевшие ранее подключения к сети SOHONET. Основным условием акции является наличие школьника в семье. Доказательством является копия паспорта с вписанным в него несовершеннолетним ребенком владельца квартиры. Данная акция не распространяется на частный сектор.

Стоимость подключения: 1 грн.
Срок акционного обслуживания: 3 месяца.
Тарифный план активируемый по акции: Lite.

Срок действия: акция закончилась.

Акция
Приставка по супер-цене!
Спешите, всего одну неделю, лучший новогодний подарок по супер-цене!

Спешите, всего одну неделю, лучший новогодний подарок по супер-цене!

С 25 по 31 декабря закажите установку интерактивной телевизионной приставки MAG-250 micro всего за 649 грн.

Подробнее о сервисе интерактивного цифрового телевидения смотрите в разделе Телевидение.

Условия акции «Приставка по супер-цене!»

Срок действия: акция закончилась.

Акция
Беспроигрышная лотерея 2012
Купите карточку пополнения на 20 юнітів и получите беспроигрышный лотерейный билет

Получите приятный подарок к новому 2012 году!

С 20 декабря 2011 года купите карточку пополнения счета SOHONET на 20 юнітів и получите беспроигрышный лотерейный билет. Смело стирайте защитный слой и требуйте свой выигрыш у операторов абонентского отдела.

* Лотерейный билет выдается при покупке карточки номиналом 20 юнітів в авторизированных пунктах продажи карточек.

** В случае приобретения кода пополнения в терминале самообслуживания, лотерейный билет не выдается.

*** Призы, полученные в лотерее предназначены для использования исключительно абонентами SOHONET.

Условия акции «Беспроигрышная лотерея 2012»

 Среди основных подарков:

 — Бесплатные юніты для пополнения счета;

— Скидка на установку телевизионной приставки;

— Скидка на установку цифровой телефонной линии SOHONET и Мирател;

— Билет бесплатного вызова специалиста на дом в течение 2012 года;

— Скидки на покупки в магазине SOHO.SHOP;

— Бесплатная активация тарифного плана или регистрация нового сетевого устройства;

— Бесплатное использование антивирусного сервиса Dr. WEB;

— Бесплатное использование услуги «Выделенный IP».

Срок действия: акция закончилась.

Акция
Беспроигрышная лотерея «С новым SOHO годом!»
Новогодняя лотерея 2011

В этом году мы повторяем успешный проект прошлого года — новогоднюю беспроигрышную лотерею! С 1 января 2011 года в пунктах продажи карточек при покупке карточки пополнения счета каждый абонент получит беспроигрышный лотерейный билет, который таит в себе один из двух тысяч одиннадцати подарков.

Условия акции «Беспроигрышная лотерея «С новым SOHO годом!»»

Среди основных подарков:

— 150 телевизионных приставок BONUS-TV с бесплатным обслуживанием!;

— Скидки на установку цифровой телефонной линии SOHONET и Мирател;

— Скидки на покупку в магазине SOHO.SHOP;

— Бесплатное использование антивирусного сервиса Dr. WEB;

— Бесплатное использование услуги «Выделенный IP»;

— Билеты на бесплатный вызов специалиста на дом в течение 2011 года;

— Бесплатные юніты для пополнения счета.

Выданная в качестве приза телевизионная приставка должна быть возвращена в 10-тидневный срок в случае отказа от услуги телевидения.

Срок действия: акция закончилась.

Акция
Приведи друга 2011
Пригласите своего друга или знакомого в сообщество абонентов

Хотите получить бонус в 60 грн. на свой счет? Пригласите своего друга или знакомого в сообщество абонентов SOHONET и вы гарантированно получите деньги на счет.

Условия акции «Приведи друга 2011»

Чтобы мы точно знали, что именно ВЫ порекомендовали нашему абоненту подключиться к SOHONET, он должен указать ВАШ логин или адрес в поле BONUS при заполнении абонентской карточки.