Кожной багатоквартирний будинок, який обслуговується проектом SOHONET, з’єднаний з центральним технологічним майданчиком, незалежної оптоволоконної лінії. Абоненту пропонується можливість вибору «мідної» або «оптичної» технології. Перевірте доступність підключення на карті покриття.
Підключення по оптоволоконним лініям зв’язку дає клієнтам телекомунікаційного проекту SOHONET всі без винятку сервиси і привілеї передачі інформації на відстань: цифрова телефонія, відеоконференціі, електронна пошта, відео за запитом, інтерактивне цифрове інтернет-телебачення та інші.
Уточнюйте можливість оптичного підключення за вашою адресою в операторів абонентського відділу компании.
Основною технологією підключення приватних будинків і малоповерхових котеджів є FTTH (волоконно-оптична лінія в будинок) — сучасний і надійний спосіб доставки телекомунікаційних послуг.
В якості кінцевого пристрою на стороні абонента застосовується спеціальний медіа-конвертер, що поставляється в 100 Мбіт/с і 1 Гбіт/с. Без абонентського кінцевого пристрою підключення по оптоволоконним лініям зв’язку неможливо.
Технологія пасивних оптичних мереж (PON) — наступний етап у розвитку оптоволоконних систем зв’язку. Застосовуючи принципи PON-мереж ми ставимо перед собою завдання забезпечити ще більш надійне і безвідмовне з’єднання клієнтів з всесвітньою мережею.
Суть технології полягає в зменшенні активних вузлів регенерації сигналу між абонентською точкою підключення та магістральним обладнанням провайдера послуг. Цей результат досягається шляхом побудови розгалуженого «дерева» оптоволоконних ліній із застосуванням оптичних розгалужувачів (спліттерів) без необхідності електроживлення та встановлення додаткових активних вузлів.
В якості кінцевого пристрою на стороні абонента застосовується спеціальний медіа-конвертер типу ONU (Optical Network Unit), що поставляється в 100 Мбіт/с і 1 Гбіт/с. Без абонентського кінцевого пристрою підключення по оптоволоконним лініям зв’язку неможливо.
Підключенні до послуги проекту SOHONET гуртожитки ВНЗ м. Одеса можуть забезпечити студентів стабільними послугами зв’язку у всіх кімнатах. Кабельне розведення всередині кожного гуртожитку виконане на 100% кімнат «під ключ».
Інтернет для студентів є важливим інструментом в процесі навчання і полегшує доступ до інформації. Йдучи назустріч освітньому процесу, крім успішної участі в міській програмі з інформатизації навчальних закладів Одеси «Освіта» , SOHONET отримало в розробку відповідальності проект по забезпеченню інтернет-доступом студентів, які проживають в гуртожитках вищих навчальних закладів міста.
Підключені до послуги SOHONET гуртожитки ВНЗ можуть забезпечити студентів цілодобово стабільною послугою зв’язку у всіх кімнатах. Структурована кабельна система всередині кожного гуртожитку виконана мідними лініями UTP Cat. 5e по спеціалізованим кабельним каналам. В якості комутаційного обладнання використовуються високопродуктивні комутатори Cisco серії 4ххх. Основною вимогою при прокладці подібних систем є організація зв’язку в 100% кімнат «під ключ». Це означає, що в разі міграції студентів з однієї кімнати в іншу, необхідності в проведенні додаткових інсталяційніх робіт немає.
Якщо ваш гуртожиток ще не підключено до послуги телекомунікаційного проекту SOHONET, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Історично склалося, що більше 50% території Одеси займають райони приватної забудови, де проживають 30% жителів міста. Дані райони до недавнього часу незаслужено залишалися непокритими якісними послугами зв’язку.
Телекомунікаційний проект SOHONET одним з перших в Одесі запропонував абонентам в секторах приватної забудови повний комплекс сервісів зв’язку за доступними тарифами та умовно-безкоштовної вартості підключення.
Основною технологією підключення приватних будинків і малоповерхових котеджів є FTTH (волоконно-оптична лінія в будинок) — сучасний і надійний спосіб доставки телекомунікаційних послуг.
У якості кінцевого пристрою на стороні абонента застосовується спеціальний медіа-конвертер, що поставляється в 100 Мбіт/с і 1 Гбіт/с. Без абонентського кінцевого пристрою Підключення по оптоволоконним лініям зв’язку неможливо.
Технологія пасивних оптичних мереж (PON) — наступний етап у розвитку оптоволоконних систем зв’язку. Застосовуючи принципи PON-мереж ми ставимо перед собою завдання забезпечити ще більш надійне і безвідмовне з’єднання клієнтів з всесвітньою мережею.
Суть технології полягає в зменшенні активних вузлів регенерації сигналу між абонентською точкою підключення та магістральним обладнанням провайдера послуг. Цей результат досягається шляхом побудови розгалуженого «дерева» оптоволоконних ліній із застосуванням оптичних розгалужувачів (спліттерів) без необхідності в електроживленні та встановлення додаткових активних вузлів.
У якості кінцевого пристрою на стороні абонента застосовується спеціальний медіа-конвертер типу ONU (Optical Network Unit), що поставляється в 100 Мбіт/с і 1 Гбіт/с виконанні. Без абонентського кінцевого пристрою підключення по оптоволоконним лініям зв’язку неможливо.
На території абонента домашня мережа прокладається за допомогою мідних ліній зв’язку, більш зручних в монтажі та експлуатації. Перехід з оптичного магістрального середовища передачі в мідні електромагнітні імпульси здійснює медіа-конвертер — мініатюрний пристрій, що встановлюється на стороні абонента.
Сьогодні в єдину мережу можуть бути підключені не тільки комп’ютери, але і телефони, телевізори, музичний центр і навіть холодильники. Об’єднати всі комп’ютеризовані пристрої у вашому будинку можна з використанням недорогого маршрутизатора, який надасть доступ до мережі за допомогою дротового і бездротового способу. Необхідність в побудові домашньої мережі виникає з поступовим проникненням у побут різноманітних призначених для користувача пристроїв.
Дозволяє включити декілька незалежних провідних і бездротових комп’ютерних пристроїв в квартирі.
У будь-якому місці квартири встановлюється бездротова точка доступу (Wi-Fi роутер), в яку з однієї сторони включають кабель SOHONET, а з іншої — до 4х ліній до абонентських ПК + бездротовий порт для підключення будь-яких Wi-Fi пристроїв сумісних зі стандартом 802.11g на швідкості до 54 / 108Mбіт / с (ноутбуки, смартфони, КПК). Всі розрахунки абонента здійснюються по одному логіну та рахунку.
Дозволяє включити декілька незалежних дротових компьютерних пристроїв в квартирі, використовуючи лінії електромережі 220V.
У будь-якому місці квартири в звичайну розетку 220V встановлюється PowerLine адаптер, в який включається кабель SOHONET, після чого в будь-яку розетку 220V в квартирі або приватному будинку можна підключити другий PowerLine адаптер, в котрий уже підключається комп’ютер, ноутбук або будь-який інший пристрій з Ethernet 10/100 портом. Всі розрахунки абонента здійснюються по одному логіну та рахунку.
При самостійному встановленні роутерів, одним з найважливіших моментів є правильне включення кабельних патчкордів до відповідних портів роутера. Кабель локальної мережі SOHONET, за яким приходить сигнал від сервера мережі, повинен обов’язково бути включеним в порт з позначенням WAN, Патчкорд від роутера до комп’ютерів включаються в порти LAN 1, 2,3,4.
Настійно рекомендуємо всім абонентам, які використовують бездротову маршрутизацію в своїй квартирі, встановити шифрування WEP, WPA або WPA2, щоб запобігти несанкціонованому використанню вашого підключення сусідськими квартирами, куди може досягати радіо-сигнал. Також, можна «жорстко» зв’язати всі бездротові пристрої, що використовуються, з роутером, щоб виключити сторонні підключення. В офіційно встановленними співробітниками мережах шифрування бездротових роутерів налаштовується при установці.
Зверніть увагу:
У зв’язку з випадками помилкової конфігурації мережевого обладнання (роутерів, точок доступу, серверів), самовільно встановленних абонентами, вводиться режим ізоляції абонентських портів. Відповідно до Договору на надання послуг мережі Інтернет, пункт 3.2 — про необхідність повідомлення технічних співробітників мережі перед самостійною установкою нового мережевого обладнання, надання послуг буде призупинено абонентам, котрі своїми навмисними або ненавмисними діями порушують внутрішню маршрутизацію трафіку мережі.
Відключені абонентські порти будуть знаходитись в карантині до інспектування налаштувань обладнання співробітником мережі на дому в кожному конкретному випадку.
Телекомунікації — процес передачі інформації на відстань. Оптоволокно — найбільший прорив в історії телекомунікацій. Будучи винайнедим в 1970х роках, оптоволокно стало базовим і найпередовішим середовищем передачі данних в XXI столітті.
Волоконно-оптична лінія зв’язку (ВОЛЗ) дозволяє передавати цифрові данні будь-якого формату з незрівнянно більш високими показниками швідкості і надійності в порівнянні з мідним кабелем. ВОЛЗ несприйнятлива до електромагнітного і радіоактивного випромінювання і температурних коливань, має невисокий коефіцієнт загасання сигналу.
Абонентам SOHONET для того, щоб перейти на тарифний план або підключити додаткову послугу необхідно зателефонувати в службу ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ або в Особистому кабінеті перейти в розділ повідомлення адміністратору і написати повідомлення з проханням про переході на інший тарифний план.
Майте на увазі, що новий тарифний план вступить в силу тільки з початку наступного облікового періоду.
SOHONET пропонує підключити ваш будинок, квартиру або офіс до мережі інтернет за енергонезалежною оптоволоконною технологією PON. Це швидко, просто і надійно!