UA
RU
Компанія
Новини
23 грудня 2021, 13:28
АКЦIЯ «НОВОРIЧНИЙ 2022»

2021 рік незабаром закінчиться. Отже, саме час оголосити НОВОРІЧНУ АКЦІЮ.

Телекомунікаційний проект SOHONET пропонує всім, хто поки що не підключений до мережі, нарешті підключитись та активувати тарифний план НОВОРІЧНИЙ-22 (аналог PLAY100 ) зі знижкою — 70% за перші 6 місяців

Підключитись до пакету «НОВОРІЧНИЙ-22» можуть нові абоненти компанії (а також колишні абоненти, які не були підключені до мережі більш ніж 3 роки), надіславши заявку на підключення. Оплата за перші 6 місяців — лише 432 грн (із розрахунку 72 грн/міс).

Параметри тарифного плану «НОВОРІЧНИЙ-22» аналогічні пакету «PLAY100»:

  • швидкість доступу до ресурсів інтернет – 100 мбіт/с
  • пакет IPTV — ТБ-Максимальний;
  • кількість доступних телевізійних пристроїв – до 5;
  • термін дії – 6 місяців.

Вартість: 432 грн за 6 місяців.

Акційний період подачі заяви на підключення до SOHONET на умовах тарифного плану «НОВОРІЧНИЙ-22» діє тільки з 24 грудня по 31 січня.

Пакет активується з моменту підключення.

Обов’язковою умовою при підключенні є оформлення річного контракту з надання послуг та додаткова оплата згідно тарифу PLAY100 за наступне пiврiччя пiсля акцiйного.

Для підключення подайте заявку через мобільний додаток SOHONET або залиште заявку у Центрі підтримки абонентів.

Підключайтеся та гарантуйте собі вартість доступу до телекомунiкацiйних послуг за супер-ціною на цілий рік!

Скориставшись акційною пропозицією, Абонент не може застосувати іншi знижки та пропозиції акційного характеру на термін дії тарифного плану «НОВОРІЧНИЙ-22», включаючи акцію «Пiдключи сусiдiв», «Black Friday», «MayDay» та iншi.

У разі дострокового припинення користування послугами Оператора, плата за річний тарифний план «НОВОРІЧНИЙ-22» поверненню не підлягає.