UA
RU
Компанія
Новини
13 лютого 2023, 17:35
Заощаджуйте та гарантуйте собі стабільну ціну протягом року.

Шановні абоненти.

Залишайтесь на зв’язку та з інтернетом навіть під час блекауту.

Телекомунікаційний проект SOHONET продовжує розвивати енергонезалежну технологію і проводить мастабні роботи по підключенню абонентів за технологією PON. Район за районом ми охоплюємо все більше будинків.

 Пропонуємо вам суттєво заощадити та гарантувати собі незмінну ціну на енергонезалежний інтернет та цифрове телебачення протягом року підключивши річний тарифний план “Рік без турбот”

Вартість річного пакету становитиме не 3600 грн, а лише 2880 грн + активація (30 грн)!

Активація пакета відбувається за наявності на рахунку позитивного балансу на суму повної вартості акційного тарифного плану (2880 грн) + активація (30 грн) Вартість активованих додаткових послуг абонента додається до вартості пакета в стандартному порядку. Кошти буде списано з рахунку на момент активації тарифного плану.

Параметри тарифного плану «Рік без турбот»:

  • швидкість доступу до ресурсів інтернет ~ 100 Мбіт/с;
  • набір телевізійних послуг BONUS-TV – Максимальний + SPORT + HD
  • кількість доступних телевізійних пристроїв – до 5.
  • термін дії – 12 місяців.

Щоб підключити акційний тарифний план, залиште запит на активацію в особистому кабінеті під своїм обліковим записом. Також, це можна зробити в мобільному додатку SOHONET, або зв’язавшись з операторами абонентського відділу.

Поспішайте підключити річний пакет “Рік без турбот” та гарантуйте собі вартість доступу до послуг за стабільною супер-ціною на цілий рік!

Якщо ви ще не абонент SOHONET, для підключення  річного пакету вам необхідно залишити заявку на підключення.

У випадку, якщо Абонент раніше, ніж за 12 календарних місяців виявить бажання припинити користування послугами Оператора, кошти за оплату річного тарифного плану «Рік без турбот» поверненню не підлягають.

*При підключенні на річний тариф дія акції “Приведи друга” на такого абонента не поширюється.