UA
RU
Компанія
Новини
18 листопада 2022, 15:44
Інтернет від SOHONET працює навіть під час блекауту (за підключенням GPON)

Шановні абоненти!

Масштабні бомбардування енергетичної інфраструктури України призвели до аварійних вимикань електроживлення. Близько 70% одеситів протягом двох діб залишались без світла.

Інтернет-провайдер SOHONET робить все можливе для забезпечення безперебійного живлення на обладнанні для безперервного постачання інтернету своїм абонентам. 

Наразі ми проводимо заміну заряджених акумуляторних пристроїв на центральних вузлах зв’язку та забезпечуємо безперервну роботу серверних майданчиків за допомогою генераторів.

Ви можете користуватись інтернетом навіть під час відключення світла (за наявності джерела безперебійного живлення для роутера і підключення за енергонезалежною оптоволоконною технологією GPON). 

Для бізнес-абонентів пропонуємо послуги власного надійного енергозабезпеченого дата-центру UNIT-IS (працює завжди, бо підключені резервні лінії, генератори, сонячні панелі) для хостингу серверів та сайтів

Дізнатись більше про можливость отримання енергонезалежного інтернету https://sohonet.ua/services/join або за телефоном +38-097-743-25-35.