UA
RU
Компанія
Новини
16 січня 2023, 17:18
Як захистити мережеву та побутову техніку під час блекауту?

Шановні абоненти!

Підключення енергонезалежного інтернету, який працює навіть без світла, наразі є одним з найактуальніших питань. Інтернет-провайдер SOHONET вдало допомагає вирішувати його вже декілька місяців. Фахівці компанії цілодобово працюють задля забезпечення всіх абонентів якісними безперебійними послугами. 

Протягом останнього часу суттєво збільшилась кількість звернень в службу підтримки з приводу заміни медіаконвертерів, оптичних терміналів та інших мережевих пристроїв, які вийшли з ладу через порушення техніки підключення до альтернативних джерел живлення та підвищену напругу в електромережі під час чергового вмикання світла.

Тому, звертаємо увагу, що приєднання домашнього обладнання до повербанків, акумуляторів, генераторів та інших джерел повинно відбуватися лише спеціалістами згідно технічної документації та схеми живлення обладнання.

Радимо захистити мережеву та побутову техніку від перебоїв напруги за допомогою типових джерел безперебійного живлення. По будь яких питаннях ви можете звернутися за консультацією та послугами до технічної служби компанії.

Наголошуємо, що виробники обладнання та провайдер SOHONET не несуть гарантійної відповідальності за пошкодження технічних пристроїв через порушення технології підключення.

Контакти служби технічної підтримки абонентів: https://sohonet.ua/users/support.