UA
RU
Компанія
Новини
23 листопада 2022, 22:01
Світла.NET, SOHO.Є

Масштабні аварійні відключення електроенергії, від яких страждає кожен українець останні кілька тижнів, стали справжнім випробуванням не лише для працівників енергетичної сфери, а й для інших галузей, що залежать від електрики, зокрема для сфери зв’язку. І SOHONET – не виняток.

У нашій компанії цілодобові чергування диспетчерів моніторингу мережі, операторів технічної підтримки та інженерів експлуатаційників вже давно є обов’язковими. А справді життєво необхідними вони стали за нинішніх умов, коли мобільний зв’язок практично відсутній, а дротові телефонні лінії залишилися за бортом прогресу.

Виявилося, що тільки оптоволоконні лінії з їх енергонезалежними властивостями дозволяють надати в будинки та офіси стабільний і такий цінний сигнал зв’язку для месенджерів, онлайн-занять, систем фінансового обліку, стрічок новин, голосових викликів, соціальних мереж та іншого контенту, що міцно увійшов у життя сучасної людини.

Той самий SOHO PON (small office / home office passive optic network), доступний для SOHO-підключення за суттєвою кількістю адрес Одеси, — значно стійкіша до відмови енергонезалежна технологія, що забезпечує стабільний високошвидкісний сигнал навіть при масштабних тривалих блекаутах.

Усвідомлюючи соціально-орієнтовану функцію, інженери Південної телекомунікаційної компанії (ТМ SOHONET) вдень і вночі підтримують зв’язок критично важливих вузлів і майданчиків мережі, витрачаючи на добу сотні літрів пального для дизель-генераторів, щоб максимально забезпечити звʼязком підключених енергонезалежних абонентів.

Адміністрація компанії дякує всім співробітникам компанії, хто в цілодобовому порядку контролює параметри мережі, невпинно змінює акумулятори, що “сіли”, возить і заправляє “дизеля”, піднімає обладнання на горища без ліфта, недосипає, мокне, мерзне.., щоб у людей був зв’язок.

Дякуємо всім соховцям!

Із вами стабільно! 25-й рік у мережі!