UA
RU
Компанія
Новини
23 лютого 2022, 17:08
Увага! Зміни у тарифних планах

Адміністрація Південної телекомунікаційної компанії інформує абонентів про зміну тарифної політики телекомунікаційного проекту SOHONET починаючи з 1 березня 2022 р. 

Запланована зміна у тарифних планах є першою за більш ніж дворічний термін та викликана актуальними реаліями ринкової кон’юнктури, згідно з якими компанії необхідно компенсувати збільшену собівартість обслуговування технічної інфраструктури, надавати не лише доступ до послуг передачі даних, а й забезпечувати абонентів доступом до актуального аудіо-візуального контенту зберiгаючи роботу у правовому полi та реаліях подорожчання роялті.

Облікові записи абонентів тарифікуватимуться за новими умовами починаючи з індивідуальної для кожного абонента дати облікового періоду наступної за 1 березня 2022 р. Актуалізація тарифів стосується всіх абонентів фiзичних осiб на всіх тарифних планах лінійки PLAY та ECO. 

Звертаємо увагу, що у деяких тарифних планах з’явилися додаткові функціональні можливості завдяки спільним зусиллям SOHONET та сервісами Google CDN, а також взаємодіям з такими сервісами як хмарне відеоспостереження VIZI, національний онлайн-кінотеатр sweet.tv та міжнародний медіа-сервіс Megogo.

Посилання на нові тарифи розміщено в ознайомлювальному форматі до дати набуття чинності новими тарифами:

https://sohonet.ua/ru/services/internet-2022/

Для всіх чинних абонентів, які бажають продовжити термін користування послугами за колишніми цінами, компанія пропонує запросити активацію найпопулярнішого тарифного плану «Рік без турбот» з терміном дії 12 місяців за старою ціною (2399 грн + 30 грн активація) до 1.03.2022 р. у особистому кабінетi або у розділі Контакти/Запити у мобільному додатку SOHONET. 

Це повідомлення є офіційним повідомленням абонентів про актуалізацію тарифної політики. Повні відомості щодо нових тарифних планів опубліковані на сторінці ТАРИФИ 2022.

Згідно дослідження проведеного аналітичним відділом компанії, нові тарифи на послуги провайдера SOHONET™ є середньоринковими по галузі телекомунікацій України та розраховані як економічно обґрунтовані. Вартість телекомунікаційних послуг в Україні, навіть з урахуванням підвищення, як і раніше, є однією з найнижчих серед усіх країн світу.