UA
RU
Компанія
Новини
24 липня 2021, 13:34
Літо інтернету в подарунок!

У самому розпалi літо — сезон подарунків природи та гарного настрою! Саме тому інтернет-провайдер SOHONET протягом літа 2021 дарує всім новим абонентам 3 місяці високошвидкісного інтернету та цифрового телебачення!

Продовжується акція «Літо інтернету в подарунок» з 1.06.2021 по 31.08.2021 для нових абонентів компанії за умови підключення на річний тарифний план з наступними технічними параметрами: 

  • швидкість доступу до ресурсів інтернет ~ 100 Мбіт/с;
  • набір телевізійних послуг BONUS-TV – Максимальний (+SPORT +HD);
  • кількість доступних телевізійних пристроїв – до 5;
  • термін дії – 12 місяців;
  • вартість тарифного плану – 2160 грн/рік;
  • вартість активації акційної пропозиції – 30 грн.

Економія від стандартної вартості в річному еквіваленті складає 720 грн! (у порівнянні зі стандартною вартістю аналогічного за характеристиками пакету PLAY100: 240 грн * 12 міс = 2880 грн).

Підключення на акційний пакет відбувається при поповненні балансу на суму повної вартості акційного тарифного плану (2160 грн) + активація (30 грн) при підключенні. Вартість додаткових послуг додається до вартості пакета в стандартному порядку із розрахунку річного абонементу. Кошти списуються з рахунку в момент активації тарифного плану.

Акція поширюється тільки на приміщення житлового фонду із підтвердженою технічною можливістю. Абонент не може одночасно брати участь у інших акціях та спеціальних пропозиціях Оператора, окрім пропозиції “Підключення з терміналом за 1 гривню” та не має право обрати будь-який інший пакет послуг у перші 12 місяців з моменту підключення.

Щоб підключитися до мережі за акційним тарифним планом, залиште запит на підключення за посиланням. Також, це можна зробити в мобільному додатку або у чаті з операторами абонентського відділу